Samsung Galaxy J6 Plus ve Özellikleri

Samsung Galaxy J6 Plus ve Özellikleri

Siz de Galaxy J6 Plus’ı bekleyen bir teknoloji tutkunu musunuz? Samsung’un en yeni akıllı telefonlarından biri olan Galaxy J6 Plus, Samsung’un bir etkinlikte sergilediği Galaxy J6’nın özelliklerinin arttırılmış hali olarak karşımıza çıkıyor. Plus olmayan versiyonu Exynos işlemci kullanan telefon yeni güncelleme ile Snapdragon işlemci ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

Orta seviye telefon arayanlar için oldukça güzel bir seçim olacak olan bu telefon, A serisi telefonların bir basamak aşağısında yer alacak. Model adı J6-Plus LTE CIS SER ile tanıtılan cihaz, yüksek android sürümü Android Oreo ile de beklentileri karşılayacak gibi duruyor. Benzerlerine kıyasla daha güçlü ve daha stabilize bir bataryaya sahip olan telefon, uzun süreli kullanımlar için de ideal bir cihaz olarak görülüyor.

Çift arka kamera ile geniş açılı ve daha iyi odaklanmış fotoğraflar mı çekmek istiyorsunuz? O zaman bir de Galaxy J6 Plus’ı denemelisiniz. Kullanıcıya sunduğu 2 arka ve 1 ön kamera ile ister özçekim isterseniz de doğa fotoğraflarını çekerken bu telefon oldukça işinize yarayacak.

Galaxy J6 Plus büyük ekran tutkunları için de güzel bir gelişmeyle karşımıza çıkıyor. 5,6 inç ekranı ile videolar izlerken ve oyun oynarken oldukça rahat edeceksiniz. Bu rahatlığı 4.350 mAh güce sahip batarda da iyice arttıracak. Ekranının Super AMOLED özelliği de kullanıcıya oldukça hoş bir deneyim sunacak.

Telefon parmak izi okuyucusu ise hala arkada yer alıyor. Bu durum telefon elinizdeyken giriş yapmayı kolaylaştırıyor fakat masa üstündeki telefonu açmak daha zor oluyor.

Elimizdeki bilgiler şimdilik bu kadar. Siz de yeni bir telefon almayı düşünüyorsanız, Galaxy J6 Plus’ı listenize ekleyebilirsiniz. Size uzun süre yeterli desteği sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir