En İyi Netflix Dizileri – 20 Dizi Tavsiyesi – 2021

2021 yılında izleyebileceğiz en İyi Netlix dizilerini mi arıyorsunuz? Bizimle birbirinden güzel dizileri buluşturan Netflix, bazı iyi dizileri sonradan platformuna dahil ettiği gibi bazı dizileri de tamamen kendi orjinal yapımıyla izleyiciye sunuyor. Eğer Netflix platformunda geziniyor ve aksiyon, dram, bilim kurgu, gerilim veya komedi türünde dizi tavsiyeleri arıyorsanız, en iyi Netflix dizileri konulu bu yazımızda 2021 yılında izleyebileceğiniz en güzel Netflix dizileri sizleri bekliyor. IMDb puanlarına yer verdiğimiz ve kendi beğenimize göre sıraladığımız bu listenin dizi arayışınıza çare olmasını umuyoruz. İyi seyirler 🙂

 

25. The Umbrella Academy – IMDb: 8,0

Tarihler 1989 yılının Ekim ayını gösterdiğinde anne olmayı beklemeyen 43 kadın doğum yapar ve özel güçlere sahip 43 bebek dünyaya gelir. Bu beklenmedik olay karşısında birçoğu anneleri tarafından terk edilirken bazıları da doğumdan kısa süre sonra ölür. Sir Reginald Hargreeves ismindeki oldukça zeki, yetenekli ve zengin bir adam bu çocukları araştırmaya başlar ve bulabildiklerini evlat edinir. Özel güçlere sahip bu çocukları eğitmek için The Umbrella Academy’i kurar. İlerleyen yıllarda çocukların hepsi kendilerinden bekleneni fazlasıyla vereceklerdir. The Umbrella Academy son yıllarda çıkan en popüler Netflix dizileri arasında yer alıyor.

 

24. Love, Death & Robots – IMDb: 8,5

en iyi netflix dizileri

Her bölümü farklı bir hikayeyi ele alan animasyonlardan oluşan Love, Death & Robots, farklı bir tarz arayan izleyicilere hitap ediyor. Bilim kurgu ve fantastik konuları ele alan dizi bölümleri ne kadar kısa olsa da bölüm sonlarıyla izleyiciyi şoka sokmayı başarıyor. İyi bir Netflix dizi tavsiyesi istiyorsanız mutlaka bu diziyi izlemelisiniz.

23. After Life – IMDb: 8,4

en iyi netflix dizileri after life

Kısa süre önce eşini kanserden kaybeden Tony, artık hayatında bir şeyleri değiştirmeye karar vermiştir. Ne olursa olsun, insanlara karşı istediği gibi davranacaktır. Bu durum etrafındaki insanları rahatsız etmeye başlasa da, Tony için farklı bir deneyim olacaktır. Bu durum etrafındaki olayların da her geçen gün daha sıra dışı bir hale sokacaktır.

22. When They See Us – IMDb: 8,9

en iyi netflix dizileri

Amerika, Central Park’ta meydana gelen bir saldırı ile yankılanır. Kısa süre başlayan soruşturma, yaşanan tecavüz skandalını bir an önce cezalandırmaya odaklanmıştır. Toplumun vicdanını rahatlatmak için olay sırasında o bölgede bulunan 5 çocuk kısa süre sonra tutuklanır. Çocukların olayla bir ilgisi olmasa da geceler süren gözaltılar sonucunda gerçek dışı şeyleri itiraf etmeye zorlanırlar. Aynı zamanda ırkçılıkla da mücadele etmek zorunda kalan çocukların masum olduklarını ispat etmeleri hiç kolay olmayacaktır.

21. The Queen’s Gambit – IMDb: 8,7

Yetim bir kız çocuğu, hayattaki son yakınını da kaybettikten sonra kendisi gibi kimsesiz çocukların yaşadığı bir yetimhaneye yerleştirilir. Burada eğitimine devam ettiği sırada, kurumun hademesinin kendi kendine bir oyun oynadığını görür. Beth ismindeki küçük kızın bu oyuna ilgisi kısa süre sonra satrançla tanışmasına neden olur. Yaşlı oyun arkadaşı küçük kızın bu oyunda ne kadar yetenekli olduğunu fark eder ve onu daha profesyonel oyuncularla tanıştırır. Dizinin devamında Beth’in Satranç Dünya şampiyonluğuna giden hayat hikayesine tanık oluyoruz.

 

20. Hilda – IMDb: 8,7

netflix dizi tavsiyeleri 2021

Çizgi dizi sevenleri ekran başına kilitleyecek olan Netflix yapımı Hilda, korkusuz ve macera düşkünü bir kızın hikayesini anlatıyor. Annesi tarafından tek başına büyütülen bu küçük kız, doğayla iç içe yaşadıkları evlerinden yeni bir hikayeye doğru adım atarak şehre uyum sağlamaya çalışıyor. Hilda burada yeni arkadaşlar ediniyor ve mükemmel çizgi anlatımlarla izlediğimiz birbirinden güzel maceralara atılıyor. Dizinin ele aldığı konular da her yaştan izleyiciye hitap etmeyi başarıyor. Bir diğer güzel yanı başarılı seslendirmeleri olan diziyi, bu tarz animasyon yapımlarını seviyorsanız mutlaka izlemelisiniz. En iyi Netflix dizileri listemizin son sırasında yer almasına rağmen, çizgi temalı yapımları sevenler için mükemmel bir tercih olacaktır.

19. Travelers – IMDb: 8,0

netflix dizi tavsiyeleri 2021

Dünyanın günümüzden onlarca yıl sonraki halinde, insanlığın soyu neredeyse tükenmek üzeredir. Gezegenimizin ve insanlığın eski günlerine özlem duyan bir avuç insan, bir süre sonra ortak bir amaç etrafında toplanacaklardır. Bunu sağlayan şey ise zamanda yolculuk yaparak her şeyi düzeltebilecekleri bir makine icat etmeleridir. Bu sayede geçmişe giderek insanlığın nüfusunu bu kadar düşüren sorunları çözecek ve gezegenimizi eski haline getireceklerdir. Bu yolda hepsi farklı yöntemlere başvuracak ve karşılarına hiç ummadıkları şeyler çıkacaktır. Sizi gezegenimizi kurtarmak için  ekran başında bir zaman yolculuğuna çıkaracak Travelers en güzel Netflix dizileri arasında sizi bekliyor.

18. Daredevil – IMDb: 8,7netflix dizi tavsiyeleri

Yepyeni bir süper kahraman dizisi izlemeye hazır mısınız? Eksik bir duyunun yerine, diğer duyularımızın daha iyi çalıştığını duymuşsunuzdur. Daredevil dizisinde radyoaktif bir madde ile temasta bulunan Matt Murdock ise görme yetisini kaybetmiştir. Maddenin vücuduna etkilerinden biri de diğer duyularının mükemmel bir keskinliğe ulaşmasıdır. Bu sayede yeteneklerini her geçen gün daha da geliştiren karakterimiz, kısa süre sonra çok güçlü bir fiziksel güce sahip olur. Şehirde sayıları oldukça fazla olan suçlular ise, karşılarına çıkan bu adamın ismini her duyduklarında kaçacak yer arayacaklardır. Karakterimiz ise bu sırada bir yandan da asıl mesleği olan avukatlığa devam edecektir. Yargıda ve sokaklarda adaleti aynı anda sağlamak ise çoğu zaman sandığı kadar kolay olmayacaktır.

17. 13 Reasons Why – IMDb: 8,0

en güzel netflix dizileri

Hayatta başımıza her zaman iyi şeyler gelmez. Bazense başımıza gelen küçük şeyler, hiç beklemediğimiz büyük şeylere yol açabilir. Kelebek etkisinin bu acımasız doğasını yakından görmek ister misiniz? Hannah ismindeki genç kız başına gelen onca şeye daha fazla dayanamaz ve hayatını bir şekilde etkileyen tüm insanlara birer kaset bırakarak hayata veda eder. Bu vedanın sonrasında kendisine kaset yollanan kişiler, bu ölümün birer failleridir. Karakterimiz tüm sebepleri açıklamış ve bu olayların onlar için ne kadar önemsiz şeyler olsa da kendisini intihara götüren bir basamak olduğunu anlatmıştır.  Peki bu ölümün ardında gizli kalmış sırların hepsi gün yüzüne çıkacak mıdır? En iyi Netflix dizileri arasında yer verdiğimiz bu yapıma, listenin en etkileyici dizisi diyebiliriz.

16. The End of the Fucking World – IMDb: 8,1

en güzel netflix dizileri

İnsan gençliğe yeni adım attığı dönemlerde normalden çok daha heyecanlı ve cesurdur. Bu yüzden başına gelecekleri düşünmeden keskin kararlar alabilir. Bu dönemde kanında biraz psikopatlık olan biri ise inanılmaz şeyler yapabilir. Dizimizde de James ismindeki genç, doğduğundan beri yapacak kötü şeyler aramaktadır. Bunlardan en sonuncusu ise okuldan kendisine bir kurban bulmak ve onu öldürmektir. Alyssa ismindeki en az kendisi kadar çılgın kızı etkilemek için elinden geleni yapar ve her şeyi planlar. Yine de planlarını bir türlü gerçekleştiremeyen karakterimiz, kendisini oldukça etkileyen bu kız ile yeni maceralara atılmak ve yeni yerler görmek için evden kaçar. Kara mizah ve gençlik konulu en iyi Netflix dizileri arasında yer alan bu yapımı mutlaka izlemelisiniz.

15. Orange Is the New Black – IMDb: 8,1

en güzel netflix dizileri

Hayat bazen bizi hiç beklemediğimiz yerlere sürükler. Piper Chapman isimli kadının hikayesi de böyle bir sürüklenme ile başlar. Sevgilisi ile uyuşturucu partileri içinde heyecanlı ve eğlenceli bir hayat yaşarken, üzerinde uyuşturucu bulunur ve hapse mahkum edilir. Bu olay Piper için dönüm noktası olacaktır. Yeni yaşamında bugüne kadar gördüğü şeylerin bir hiç olduğunu anlayacaktır. Başlarda oldukça zor durumda kalsa da zamanla bu duruma alışacak ve uyum sağlayacaktır. Genel hapishane dizilerinden farklı olarak suçluların kadın olduğu, bol mizah dolu bu yapım en iyi Netflix dizileri arasında yer almayı sonuna kadar hak ediyor.

14. Bloodline – IMDb: 8,2

en güzel netflix dizileri

İnsan aile üyelerini seçemez ve ne yaparsa yapsın eninde sonunda onlarla bir araya gelmek zorunda kalır. Bu dizide de her şey, sevilmeyen bir aile üyesinin eve geri dönmesiyle başlar. Bölgenin en saygın ailelerinden biri olan Rayburnler, büyük oğullarının geri dönmesini hiç beklememektedirler. Bu yüzden büyük bir şaşkınlık ve üzüntü yaşarlar. Bunun sebebi büyük oğullarının, ailenin kirli geçmişini bilmesi ve bu geçmişi diğer insanlarla paylaşmakla tehdit etmesidir. Peki ya tüm saygınlıklarını kaybetmekle karşı karşıya kalan aile bu durumu nasıl çözecektir? En iyi Netflix dizileri dendiğinde akla sıkça gelen bu diziyi mutlaka izlemelisiniz.

13. Sense8 – IMDb: 8,3

en popüler netflix dizileri

Yayınlandığı andan itibaren büyük izleyici kitlelerinin dikkatini çeken Sense8, sıra dışı bir konuyu ele alıyor. Dizinin başında kutsal bir şekilde, zihnen gerçekleşen bir doğuma şahit oluyoruz. Bu olay sonrasında aralarında binlerce kilometrelik mesafeler olan 8 insan arasında büyük bir telepatik bağ oluşuyor. Bu bağa sahip olan 8 insan, başlarda bu yeteneklerini nasıl kontrol edeceklerini bilmeseler de sanki birlikteymiş gibi iletişime geçebiliyorlar. Bunun yanında, birbirinden farklı fiziksel ve kişisel özelliklere sahip bu insanlar birbirlerinin yeteneklerini  de kullanabiliyorlar. Öyle ki bir kavga anında, dövüş sanatlarında usta bir kadının dövüş yeteneklerinin; aksiyon dolu bir anda başka bir karakterimizin çevikliğinin kullanıldığını görüyoruz. En iyi Netflix dizileri arasında kolayca yer bulan ve bu bakımdan, bize sürükleyici bir hikaye sunan dizide; telepatik insanları ortadan kaldırmak isteyenler ve yeteneklerini keşfederken hayatta kalmaya çalışan 8 kişinin arasındaki mücadeleyi izliyoruz.

12. Ozark – IMDb: 8,3

en popüler netflix dizileri

Sıradan bir hayat çoğu zaman sıkıcı olabilir. Yine de en güvenlisi her zaman bildiğiniz yoldan gitmektir. Ozark dizisinde de Marty Byrde’ın sıradan hayatı, bir uyuşturucu baronunun para aklama işini üstlenmesiyle tamamen değişmiştir. Öyle ki işler içinden çıkılmaz bir hal aldığında şehri terk etmek ve ailesiyle birlikte uzak bir yere taşınmak zorunda kalmıştır. Yeni kurduğu hayatın, eskisinden daha dingin ve huzurlu olmasını uman karakterimiz beklediği hayatı bulamayacaktır. En iyi Netflix dizileri arasında Suç ve aksiyon temasını en iyi işleyen bu yapıma mutlaka göz atmalısınız.

11. BoJack Horseman – IMDb: 8,5en iyi netflix dizileri

Bambaşka bir animasyon dizisi izlemeye hazır mısınız? 2014 yılında yayınlanmaya başlayan BoJack Horseman bu türe karşı düşüncelerinizi baştan sona değiştirecek. Bir tür kara mizah yapımı olan bu dizi, insanlar ve insansı hayvanların bir arada yaşadığı bir evreni ele alıyor. Geçmişte oldukça ünlü bir film yıldızı olan BoJack Horseman isimli karakterimiz, bir tür insani at olmasıyla birlikte eski şöhretini yeniden yakalamanın peşinde koşmaktadır. Bu yüzden hayatını kaleme alması ve insanlara yaşadıklarını anlatması için bir yazarla anlaşır ve birlikte vakit geçirmeye başlarlar. Kendilerini sürekli birbirinden ilginç olayların içinde bulan karakterlerimiz, izleyicileri güldürmeyi de hüzünlendirmeyi de çok iyi başarıyor. Bu sayede en iyi Netflix dizileri başlıklarında sıkça karşımıza çıkıyor.

10. The Haunting of Hill House – IMDb: 8,7en popüler netflix dizileri

Geçmiş, üstünden ne kadar zaman geçtiğinde peşinizden gelmeyi bırakır? Eğer kötü bir geçmişiniz varsa bu bazen bir ömür sürebilir… Türkçe ismiyle Tepedeki Ev dizisinde, böyle bir konu ele alınıyor. Bizi yıllar önce başlayan ve etkisi hala devam eden bir hikayeye sürükleyen şey, yeni bir ev oluyor. Anne babaları ile mutlu bir sayfa açacaklarını düşünen beş kardeş, yeni evlerine taşındıklarından kısa süre sonra hiçbir şeyin sandıkları gibi gitmeyeceğini anlıyorlar. Anneleri evin içinde gezen kötülüklerden etkileniyor ve akıl sağlığını kaybediyor. Çocuklar ise babaları ile birlikte, annelerini geride bırakarak evi terk ediyorlar. Yıllar içinde dünyanın dört bir yanına dağılan kardeşler, yeniden ortaya çıkan bir kötülük ile her şeye baştan başlıyorlar. Yine de gördükleri kabuslar ve sanrılar; aralarından biri ölene kadar onlara pek gerçekçi gelmiyor…

9. House of Cards – IMDb: 8,8en iyi netflix dizileri

Siyasetin kirli yüzünü yakından görmeye hazır mısınız? House of Cards; kapalı kapılar ardında dönen olaylara tanık olmanızı sağlıyor. Ana karakterimiz Frank Underwood, uğrunda tüm kariyerini harcadığı Amerikan Dış İşleri Bakanlığı görevini elde edememesiyle birlikte deliye dönüyor. Suç temalı en güzel Netflix dizileri arasında yer alan dizide sonuna kadar hak ettiğini düşündüğü bu göreve gelebilmek için gözünü karartan karakterimiz, yanına biricik karısı Claire Underwood’u da alarak planlarını harekete geçiriyor. Öyle ki bu planlar kimsenin akıl dahi edemeyeceği kötülükte ve acımasızlıkta olabiliyor. Kendi haber ağını kuran ve önemli konumdaki birçok ismi manipüle eden Frank, güç geçtikçe konumunu güçlendiriyor ve hedefine bir adım daha yaklaşıyor.

8. Stranger Things – IMDb: 8,9

en iyi netflix dizileri

Garip şeyler hep uzak yerlerde mi olur? Korkunç şeyler hep başkalarına mı denk gelir? Stranger Things dizisinde, bu tür şeylerin hedefinde; yaklaşan tehlikeyi hiç beklemeyen insanlar var. Küçük bir kasaba ve bu kasabada yaşayanlar, kısa süre sonra karanlık günlere uyanacaklardır. Kendilerine çok kısa bir mesafede faaliyete geçen ve yaptıkları çalışmalar kontrolden çıkan laboratuvar, ölümcül bir şeyi uyandırmıştır. Yaptıkları deneylerden biri uzay-zamanda bükülmelere yol açmış ve paralel bir dünya yaratmıştır. Bu dünyadan kasabaya gelen bir yaratık ise hiçbir şeyden haberi olmayan kasaba halkına zor anlar yaşatacaktır. Bilim-kurgu ve korkuyu harmanlayan dizi 2019 yılında en iyi Netflix dizileri arasında üst sıraları fazlasıyla hak ediyor.

7. The Crown – IMDb: 8,8

en iyi netflix dizileri

İngiliz kraliyet ailesinin arasına karışmaya hazır mısınız? The Crown size tam olarak bunu vaat ediyor. Tarih temalı dizi ve filmleri seven izleyicilerin kısa sürede bağlanacağı dizide, saray içinde meydana gelen benzersiz ve akıl almaz olaylar ele alınıyor. Entrikalar, akıl oyunları ve sırlar; dizinin yüksek bütçeli çekimleri ile birer başyapıta dönüşüyor. Dizide ele alınan ana konu ise, dünya savaşının getirdiği zorlu dönemde mutlak bir varis bulamayan İngiltere tahtına 2. Elizabeth’in oturması ve daha önce görülmemiş olayların yaşanması olarak ön plana çıkıyor. İzlenmesi gereken en iyi Netflix dizileri arasına mutlaka alınması gereken bir yapım olarak kendini gösteriyor.

6. Peaky Blinders – IMDb: 8,8

en iyi netflix dizileri

İngiltere’nin arka sokaklarında bol aksiyonlu bir maceraya hazır mısınız? Ülkenin dört bir yanını yangın yerine çeviren savaşın ardından, ülkede büyük bir otorite boşluğu meydana gelmiştir. Bu boşlukta herkes kendi çetesini kurmakta ve bölgesine hakim olmaya çalışmaktadır. Shelby ailesi ise bu hakimiyet savaşında meydanı boş bırakmamaya kararlıdır. En iyi Netflix dizileri içinde olan yapımda bu uğurda gerektiğinde kan dökmekten ve büyük soygunlar yapmaktan kaçınmazlar. Bir dedektifin gözlerini bu çetenin üstüne çevirmesiyle kaosun fitili ateşlenecektir. Tommy Shelby ve ailesi bu güç savaşından başarıyla çıkabilecekler midir?

5. Better Call Saul – IMDb: 8,7

en iyi netflix dizi tavsiyeleri

Başınız hiç yargıyla derde girdi mi? Bu diziyi izledikten sonra bu konuda endişelenmenize gerek kalmayacak. Başınız sıkıştığında bir telefon uzağınızda olan deneyimli avukat Saul Goodman, sizi kurtarmak için hazır bekliyor. Bir avukatın hayatını anlatan bu dizi, en yüksek IMDb puanına sahip diziler arasında her zaman adından söz ettiren Breaking Bad ile başlıyor. Bu dizide yan karakter olarak karşımıza çıkan bu adam, kısa sürede büyük kitleler tarafından hayranlıkla karşılanıyor ve yapımcılar bu karaktere özel bir dizi çekmeye karar veriyorlar. Hayatı boyunca ezilmiş ve hor görülmüş bir adamın, şehrin en sağlam avukatına nasıl dönüştüğüne tanık oluyoruz. Dizinin sahip olduğu altyapı ve usta yönetmenlik, en iyi Netflix dizileri listemizde nasıl yer bulduğunu da sanırım  açıklıyor.

4. Narcos – IMDb: 8,8

en popüler netflix dizileri

Büyük güç beraberinde büyük tehlikeleri de getirir. Tarihin en güçlü uyuşturucu karteli Pablo Escobar ise tehlikenin ta kendisi olduğunu bize her an hatırlatıyor. Başlarda uğraştığı ufak kaçakçılık maceralarından sonra, en çok kazandıran işin uyuşturucu olduğunu fark eden karakterimiz; kısa sürede kendi uyuşturucu ağını kuruyor. Bu sayede bölgeye hükmetmeye başlıyor ve yavaş yavaş dünyanın en çok konuşulan adamı haline geliyor. Öyle ki kısa süre sonra peşine düşen küresel güçler, uyuşturucu dünyasına hükmeden bu adamı ortadan kaldırmak için tüm kaynaklarını seferber etmek zorunda kalıyorlar. Narcos oldukça önemli bir yapım ve en iyi Netflix dizileri arasında sahip olduğu konumu kesinlikle hak ediyor. Siz de suç ve kaosun doyasıya yaşandığı bir dünyaya adım atmak istiyorsanız bu diziyi mutlaka izlemelisiniz.

3. Altered Carbon  – IMDb: 8,2

en iyi netflix dizileri imdb

Teknolojinin gelecekte nasıl bir hal alacağını hiç düşündünüz mü? Peki ya sonsuz bir hayat size de çekici geliyor mu? Mükemmel bir romandan uyarlanmış olan Altered Carbon temelde buna benzer konuları ele alıyor. Günümüzden yaklaşık 300 yıl sonrasında, zihin kaydı yöntemiyle ölümsüzlüğün sağlandığı bir zamanda; insanlar ölümü unutmuştur. Yeni teknoloji sayesinde vücutlar arası zihin transferi yapılabilmekte ve bazı insanlar sonsuza kadar yaşayabilmektedir. Bazı kesimlerce çarpık ve acımasız bulunan bu yeni düzene yıllar önce bir başkaldırı olur ve bu savaşa katılanların biri hariç hepsi öldürülür. Hayatta kalan son savaşçı uzun yıllardır zihni kapalı bir halde esir tutulan Takeshi Kovacs ismindeki adamdır. Günlerden bir gün zihninin doldurulmuş halde bekletildiği yerden çıkarılacak ve oldukça zengin bir adamın kendisinden istediği bir şeyi yapmakla görevlendirilecektir. Peki ya herkesin korktuğu bu adam uslu duracak mıdır? Altered Carbon bize göre en iyi Netflix dizileri yazısının temel taşlarından birini oluşturuyor ve mutlaka izlenmesi gerekiyor.

2. Dark – IMDb: 8,6en iyi netflix dizileri

Netflix platformunun bilimkurgu hayranlarına yaptığı en büyük güzellik olan Dark, ismi gibi karanlık bir temayı ele alıyor. Olaylar Winden ismindeki oldukça olaysız ve sakin bir kasabada başlıyor. Bölgenin yakınlarında yer alan nükleer santral, zamanda bükülme yaratan bir solucan deliğinin meydana gelmesine sebep oluyor. Bu durumdan habersiz hayatlarına devam eden kasaba halkı, kısa süre sonra bir çocuğun kaybolmasıyla olayları sorgulamaya başlıyor. Yine de kimse, yıllardır kayda değer bir suçun yaşanmadığı bu yerde kötü bir olayın yaşanacağına ihtimal vermiyorlar. Dizi bu şekilde başlayıp, izleyiciye bolca gizem ve aksiyon dolu sahneler sunuyor. Zaman ve mekan algılarınızı sonuna kadar zorlayan bu yapım, kesinlikle son zamanların en iyi Netflix dizileri arasında yer alıyor.

1. Black Mirror – IMDb: 8,9

en iyi netflix dizileri en popüler netflix dizileri

Teknoloji hayatımıza girdiğinden beri, bizim için birçok şey daha kolay oldu. Hayatımızda gün geçtikçe daha çok yer edinen teknoloji, günün birinde hiç istemeyeceğimiz bir yere gidebilir mi? Kontrolsüz teknolojik büyüme insanlığı bir hedef haline getirebilir mi? Herkesin büyük heyecanla karşıladığı teknolojik gelişmelere ve hayatımıza giren yeniliklere farklı bir açıdan bakan Black Mirror, bu soruların yanıtlarını arıyor. Bunu yaparken de izleyiciyi karamsar, heyecanlı ve korku dolu ruh hallerine sokmayı çok iyi başarıyor. Bu sebeplerle bizden bir Netflix dizi önerisi isterseniz, size kesinlikle en iyi Netflix dizileri listesinin lideri Black Mirror’u tavsiye ederiz.

Sizin en iyi diziniz hangisi? Bu listede görmek istediğiniz başka bir dizi var mı? Yorum bölümünden görüşlerinizi bildirmeniz bizi çok mutlu eder. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir